Jump to content

اسباب بازی بتمن

ابرقهرمانان مارول : بتمن

Play
Season 1, episode 3
55 min / Published
By aroosak

بتمن قهرمان اصلی عناوین کمیک ، کارتون ، فیلم و بازی های ویدیویی و اسباب بازی بتمن است و همچنین یکی از اصلی ترین قهرمانان کل DC است. او به طور گسترده ای یکی از بزرگترین ابرقهرمانان تمام دوران شناخته می شود.

پس از تجربه مرگ هولناک والدینش در سنین جوانی ، بروس وین به سراسر جهان سفر می کند و با جنگیدن و هنرهای رزمی در نسخه های مختلف ، سبک های مختلف را می آموزد. هنگامی که او به شهر گاتهام بازگشت ، او به عنوان یک فرد باهوش شروع کرد که بعدا به عنوان بتمن افسانه ای شناخته شد.

بتمن برای محافظت از هویت مخفی خود شخصیتی جعلی ساخته است که می تواند در هویت غیرنظامی خود از آن استفاده کند. از نظر جهانیان ، بروس وین یک بازیگر و انسان دوست غرق در نفس و غیرمسئول است. فقط نزدیک ترین متحدان وی می دانند که او یک ابرقهرمان مغرور است.

Show notes

اکشن فیگور بتمن نسخه های زیادی دارد. بتمن هاش قوس داستان کتاب کمیک آمریکایی است که توسط دی سی کامیکس با حضور ابرقهرمان بتمن منتشر شده است. این مجموعه به صورت ماهانه در مجموعه کتاب های مصور بتمن منتشر می شد ، كه از شماره 608–619 در اكتبر 2002 تا سپتامبر 2003 ادامه داشت. قوس داستان توسط جف لوئب نوشته شده است ، با مداد توسط جیم لی ، توسط اسكات ویلیامز وارد شده و توسط الكس رنگی شده سینکلر تکمیل شده است.

لوگان یا ولورین
A podcast by aroosak
ولورین ابرقهرمان آینده
×

Important Information

By using this website, you accept the use of cookies in accordance with our Privacy Policy.