Jump to content

مرد عنکبوتی واقعی است!!!

عجیب اما باورنکردنی

Play
Season 1, episode 2
2 min / Published
By aroosak

خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی شگفت انگیز و بازگشت به خانه

تاکنون بیش از 60،000 شخصیت اکشن فیگور از مرد عنکبوتی تولید شده است. همه این ها رو گفتیم اما هنوز جایی رو برای خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی ارزان در ایران معرفی نکرده ایم. بهترین جایی که بتوانید اسباب بازی و اکشن فیگور مرد عنکبوتی را تهیه کنید طبق تحقیقات ما فروشگاه اینترنتی دالیدل است. برای این که از سایت دالیدل بازدید کنید کافی است تا کلمه "دالیدل" را در گوگل جستجو کنید.

اولین اکشن فیگور از بین شخصیت  های انیمیشن مرد عنکبوتی بود و دارای یک سر متحرک با آرواره های پر زرق و برق بود. ونوم بیوت مورد علاقه طرفداران فیلم مرد عنکبوتی شگقت انگیز 3 با دوبله فارسی بود. این اسباب بازی با رنگ آمیزی سیاه و سفید جت جالب به نظر می رسید. وقتی پاهای او را به هم نزدیک می کردید ، فک ها با حرکتی تکان دهنده باز و بسته می شدند.

 

images?q=tbn:ANd9GcT_3VeHdGNb7c9iDg6_MAi

Show notes

اولین مجموعه ارقام تولید شده توسط اسباب بازی بیز ، سری انیمیشن مرد عنکبوتی دور از خانه بود که از 1994 تا 1998 اجرا شد که به نوبه خود براساس عناوین کمیک اسپایدرمن طولانی بود. چند سری اول از سری مرد عنکبوتی پس از ظاهر شدن در مجموعه انیمیشن مدل سازی شد. این که کدام شخصیت ها در مجموعه قرار می گیرند، تأثیر گذارند.

لوگان یا ولورین
A podcast by aroosak
ولورین ابرقهرمان آینده
×

Important Information

By using this website, you accept the use of cookies in accordance with our Privacy Policy.