Jump to content

Tekno - N, 02 Mart 2021

Can Birsay'dan her gün NTVRadyo'da

Play
5 min / Published March 2

Amerikalı E-Spor takımlarından Team 33, Fortnite ekibi için tarihin en genç oyuncusu ile kontrat imzaladı. Peki rekorlar kitabına göre profesyonel sözleşmeye imza atan en ufak oyuncu kim?

Kontrolü Çinli Geely’de olan İsveçli Volvo, 2030’dan itibaren sadece elektrikli otomobil satacaklarını duyurdu. Peki dünyada elektrikli otomobil gelişmeleri ne durumda?

Facebook’un haberler ayağı Almanya’da Mayıs ayında faaliyete geçiyor. Ancak ülkenin en yüksek tirajlı medya kuruluşlarından Axel Springer bu anlaşmada yer almayacak.

Google’un video oyun alanında büyük oyuncu olmak için adım attığı Stadia girişiminde firma umduğunu bulamadı. Covid19 salgını, süreci nasıl etkiledi?

Apple hisseleri 12 Ekim’den bu yana gördüğü en büyük sıçramayı yaşadı. Bu yükselişin temel sebebi ne olabilir?

Rusya Federal Bilgi Teknolojileri ve Kitle İletişim Denetleme Kurumu (Roskomnadzor), sosyal medya sitesi Twitter’ı Rusya’nın yasalarını kasıtlı bir şekilde ihlal etmekle suçladı. Peki neden?
Rus yasalarına göre Twitter ceza alabilir mi?

Doğuş Yayın Grubu Dijital Medya Direktörü Can Birsay, NTVRadyo’da Tekno - N’de dijital dünyada ve teknolojide günlük hayatımıza dokunan gelişmeleri en basit şekliyle aktarıyor.

Tekno-N
About Tekno-N
A podcast by NTVRadyo
Can Birsay ile teknolojide güncel gelişmeler
×

Important Information

By using this website, you accept the use of cookies in accordance with our Privacy Policy.