Jump to content
Strelecký podcast

Strelecký podcast

Strelecký portál o športovej a hobby streľbe, o živote a o všetkom čo s tým súvisí.

Strelecký podcast je projekt s ambíciou presahu naprieč celou streleckou komunitou na Slovensku. Športoví strelci, hobby strelci, pasívni legálni držitelia zbraní, výrobcovia, vývojári, nadšenci. To všetko je cieľová skupina tohto ambiciózneho projektu.

Lukáš "Luki" Turiak so svojimi hosťami predstaví streleckú komunitu na Slovensku a ukáže, že streľba, či už ako šport alebo ako hobby, je vhodná aktivita naozaj pre každého.

Strelecký podcast je autorským projektom Slovenského zväzu vojakov v zálohe a športovo-branných aktivít – najväčšej športovo-brannej záujmovej organizácie na Slovensku, pripravovaným v spolupráci so Slovenským streleckým zväzom a združením Legis Telum.

Viac informácií o projekte a o komunite nájdete na oficiálnej stránke zväzu – www.zalozaci.sk.

Názory hostí podcastu sa nemusia zhodovať s názormi a oficiálnymi postojmi Slovenského zväzu vojakov v zálohe a športovo-branných aktivít a partnerských organizácií, ktoré sa na príprave tohto podcastu spolupodieľajú. Zodpovednosť za prezentované názory nesie výlučne hosť podcastu.

 

No result for your search
🤷‍♂️
Slovenskí konštruktéri a zbrojári: Jaroslav Kuracina
Jaroslav Kuracina je výraznou osobnosťou, ktorá okrem svojich nesporných konštruktérskych kvalít, často vzbudzuje rozruch v slovenských médiách.
47 min /
Deti a zbrane
Zbrane v rukách detí sú kontroverzná téma, ktorá v mnohých vzbudzuje niekedy až hrôzu. My vám však ukážeme, že všetko môže byť a dokonca priam by malo byť inak.
1 hr 12 min /
Keď súperky sú najlepšie kamošky
Jana Špotáková je síce konkurentkou Zuzky Rehák Štefečekovej, ale súčasne aj jej najlepšou kamarátkou. Na strelnici súperia, no súčasne sa navzájom veľmi podporujú.
48 min /
Koho ťaží olovo a prečo
Prečo sa olovo v strelive a v rybárstve stalo predmetom novej krížovej výpravy Európskej komisie sme sa porozprávali s Ing. Ľudovítom Miklánkom
35 min /
Milan Kňažko: "Môj dom - môj hrad!"
Obľúbený herec a bývalý politik sa začiatkom roku 2017 stal obeťou vlamača. Postavil sa mu však so zbraňou v ruke.
51 min /
Na čo je "zbroják" a ako ho získať
Ing. Ľudovít Miklánek vás prevedie celým procesom nadobudnutia zbrojného preukazu a pridá množstvo ďalších zaujímavých informácií pre každého strelca aj nestrelca.
58 min /
Streľba z historických zbraní – vášeň ovenčená medailami
O streľbe z historických zbraní a histórii športovej streľby s pánom primárom MUDr. Ladislavom Košťálom
29 min /
Streľba nie je žiadna kovbojka
Chcete začať strieľať? Začnite týmto podcastom! Všeobecne o streľbe a strelectve s prezidentom SAWS MUDr. Michalom Venglarčíkom, PhD.
59 min /
Zuzana Rehák Štefečeková
Ako lepšie začať takýto projekt ako s prémiovým hosťom?
44 min /
×

Important Information

By using this website, you accept the use of cookies in accordance with our Privacy Policy.