Jump to content

Ortanca Çocuklar

Member
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Merhaba, biz Ortanca Çocuklar 🙂 . 25 yaşında, iki genç üniversite öğrencisiyiz. Ortanca Çocuk olmak bizim için bir kafa yapısıdır ve bizler her şeyin ortasında kalan bireyleriz. Kendimizi bir kalıp içine sokmayı sevmiyoruz. Nötrüz fakat aklımızın hiçbir sınırı yok. Aranızda birçoğunuzun bizim gibi olduğuna eminiz. Sizlere gündelik hayatımızdan kesitler sunarken, ilgi çekici konularla ufkunuzu açıyoruz. Ayrıca kitaplar ve filmler hakkında uzun sohbetler, komplo teorileri ve aklınıza gelen her şey hakkında konuşuyoruz. instagram.com/ortancacocuklarr youtube.com/ortancacocuklar
 2. Hafta içi içeriklerimizden mini podcast serimize Eski Türkiye'den gazete kupürleriyle devam edelim dedik. İyi dinlemeler :)
 3. Bu bölümde Polonya'da yaşayan değerli takipçimiz Onur ile sohbet ettik. Özellikle yurtdışına yerleşmek isteyenler için güzel bir sohbet oldu.
 4. Bu bölümde instagram dan ve e-mail yoluyla bize gelen soruları cevapladık. Bilgilendirici ve eğlenceli bir bölüm oldu. İyi dinlemeler :)
 5. Bu bölümde ülkemizdeki ve yurtdışındaki garip batıl inançları değerlendirdik ve neden batıl inanç geliştirdiğimizi tartıştık. İyi dinlemeler.
 6. Rap'in unutulmaz ismi Tupac'ın hayatını ve hakkındaki komplo teorilerini detaylıca ele aldık. İyi dinlemeler.
 7. Diyalektik konusuna çok ufakta olsa bir giriş yapmak istedik.
 8. Bu bölümde yalan söylemenin sebeplerinden ve yalan söylemenin inceliklerinden bahsettik :)
 9. Motivasyon gerekli mi? sorusunu tartıştığımız hoş bir sohbet gerçekleştirdik.
 10. Bu bölümde rahata alışmanın sebeplerini ve hayallerimizi sınırlandırmamıza sebep olan etkenleri tartıştık.
 11. Bu bölümde sevilmeyen ve çoğunluğun kabul etmediği birkaç fikri değerlendirdik. İyi dinlemeler
 12. Bu bölümde ekşi sözlük ve türevi platformları değişik yönlerinden inceledik. İyi dinlemeler.
 13. Bu bölümde ölümsüzlük fikrinin bizim üzerimizde ne kadar farklı sonuçları olabileceğini tartıştık. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Track: Sub Urban - Cradles [NCS Release] Music provided by NoCopyrightSounds. Watch: https://youtu.be/Hn4sfC2PbhI Free Download / Stream: http://ncs.io/CradlesYO --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 14. Yeni konseptimiz olan ''100 Kişiye Sorduk'' podcast serimizin ilk bölümü :) İyi dinlemeler.
 15. Bu bölümde hızlıca büyüyen bir sosyal medya platformundan bahsettik ve diğer platformlarla karşılaştırdık. Severek dinleyeceğinize eminiz :)
×

Important Information

By using this website, you accept the use of cookies in accordance with our Privacy Policy.