Jump to content

aroosak

Member
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About aroosak

  • Birthday 08/04/1992

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. ابرقهرمانان مارول : بتمن بتمن قهرمان اصلی عناوین کمیک ، کارتون ، فیلم و بازی های ویدیویی و اسباب بازی بتمن است و همچنین یکی از اصلی ترین قهرمانان کل DC است. او به طور گسترده ای یکی از بزرگترین ابرقهرمانان تمام دوران شناخته می شود. پس از تجربه مرگ هولناک والدینش در سنین جوانی ، بروس وین به سراسر جهان سفر می کند و با جنگیدن و هنرهای رزمی در نسخه های مختلف ، سبک های مختلف را می آموزد. هنگامی که او به شهر گاتهام بازگشت ، او به عنوان یک فرد باهوش شروع کرد که بعدا به عنوان بتمن افسانه ای شناخته شد. بتمن برای محافظت از هویت مخفی خود شخصیتی جعلی ساخته است که می تواند در هویت غیرنظامی خود از آن استفاده کند. از نظر جهانیان ، بروس وین یک بازیگر و انسان دوست غرق در نفس و غیرمسئول است. فقط نزدیک ترین متحدان وی می دانند که او یک ابرقهرمان مغرور است. اکشن فیگور بتمن نسخه های زیادی دارد. بتمن هاش قوس داستان کتاب کمیک آمریکایی است که توسط دی سی کامیکس با حضور ابرقهرمان بتمن منتشر شده است. این مجموعه به صورت ماهانه در مجموعه کتاب های مصور بتمن منتشر می شد ، كه از شماره 608–619 در اكتبر 2002 تا سپتامبر 2003 ادامه داشت. قوس داستان توسط جف لوئب نوشته شده است ، با مداد توسط جیم لی ، توسط اسكات ویلیامز وارد شده و توسط الكس رنگی شده سینکلر تکمیل شده است.
  2. عجیب اما باورنکردنی خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی شگفت انگیز و بازگشت به خانه تاکنون بیش از 60،000 شخصیت اکشن فیگور از مرد عنکبوتی تولید شده است. همه این ها رو گفتیم اما هنوز جایی رو برای خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی ارزان در ایران معرفی نکرده ایم. بهترین جایی که بتوانید اسباب بازی و اکشن فیگور مرد عنکبوتی را تهیه کنید طبق تحقیقات ما فروشگاه اینترنتی دالیدل است. برای این که از سایت دالیدل بازدید کنید کافی است تا کلمه "دالیدل" را در گوگل جستجو کنید. اولین اکشن فیگور از بین شخصیت های انیمیشن مرد عنکبوتی بود و دارای یک سر متحرک با آرواره های پر زرق و برق بود. ونوم بیوت مورد علاقه طرفداران فیلم مرد عنکبوتی شگقت انگیز 3 با دوبله فارسی بود. این اسباب بازی با رنگ آمیزی سیاه و سفید جت جالب به نظر می رسید. وقتی پاهای او را به هم نزدیک می کردید ، فک ها با حرکتی تکان دهنده باز و بسته می شدند. اولین مجموعه ارقام تولید شده توسط اسباب بازی بیز ، سری انیمیشن مرد عنکبوتی دور از خانه بود که از 1994 تا 1998 اجرا شد که به نوبه خود براساس عناوین کمیک اسپایدرمن طولانی بود. چند سری اول از سری مرد عنکبوتی پس از ظاهر شدن در مجموعه انیمیشن مدل سازی شد. این که کدام شخصیت ها در مجموعه قرار می گیرند، تأثیر گذارند.
  3. ولورین ابرقهرمان آینده ولورین که نام اصلی اش جیمز هاولت است و با نام مستعار لوگان و سلاح ایکس نیز شناخته می شود، شخصیتی خیالی است که در کتاب های کمیک آمریکایی کمیک های مارول شناخته شده است. این شخصیت بیشتر در ارتباط با مردان ایکس ظاهر می شود. او جهش یافته ای است که دارای حواس حساس به حیوانات، توانایی های جسمی ارتقا یافته، توانایی احیا کننده قدرتمند شناخته شده به عنوان یک عامل بهبودی و سه چنگال جمع شده در هر دست است. ولورین به عنوان عضوی از مردان ایکس، پرواز آلفا و انتقام جویان به گونه های مختلفی به تصویر کشیده شده است. پیدایش لوگان و ایکس من این شخصیت قبل از اینکه نقش بزرگتری در شماره 181 داشته باشد (آخرین تاریخ پخش در نوامبر 1974) در آخرین صفحه هالک شگفت انگیز ظاهر شد. وی توسط سردبیر مارول ، روی توماس، نویسنده ، لن وین و مدیر هنری مارول جان رومیتا ، بزرگتر رومیتا ، شخصیت را طراحی كرد. اگرچه برای اولین بار توسط هرب تریمپ برای چاپ ترسیم شد. پس از آن لوگان به نسخه جدید تیم ابرقهرمان ایکس من پیوست. البته دو نویسنده کریس کلارمونت و جان برن نقش بسزایی در پیشرفت شخصیت داشتند. فرانک میلر با کلارمونت همکاری کرد و به تجدید نظر در شخصیت با یک مجموعه محدود چهار قسمتی از سپتامبر تا دسامبر 1982 کمک کرد که برای اولین بار کلمه ولورین را پیشنهاد داد. محبوبیت روبه رشد ولورین ولورین نمونه بسیاری از ضد قهرمانان سختگیرانه است که پس از جنگ ویتنام در فرهنگ عامه آمریکایی پدیدار شد. تمایل وی برای استفاده از زور کشنده و ماهیت رشد او از اواخر دهه 1980 به ویژگی های استاندارد ضد قهرمانان کمیک تبدیل شد. در نتیجه ، شخصیت مورد علاقه طرفداران به طور فزاینده در بین مردان ایکس لوگان بود. این محبوبیت باعث شد تا از سال 1988 در مجموعه کتاب های کمیک انفرادی خود را نشان می دهد. افتخارات ولورین در بین کمیک ها او در اکثر نسخه های مردان ایکس، از جمله مجموعه های تلویزیونی انیمیشن ، بازی های ویدیویی و سری فیلم های ایکس من فاکس قرن بیستم با اکشن زنده حضور داشته است که در آن وی هیو جکمن بازی می کند. تروس سایون نسخه جدیدتری را در فیلم آغاز ایکس من : ولورین در سال 2009 به تصویر کشید. این شخصیت در بسیاری از لیست های کمیک در بالاترین رتبه بندی بوده است و در شماره 200 شخصیت برتر کمیک 2008 مجله ویزارد رتبه 1 را کسب کرده است. همچنین چهارمین شخصیت برتر کمیک امپراطور سال 2008 و چهارمین رتبه برتر 100 قهرمان برتر کمیک IGN در سال 2011 را نیز بدست آورده است.
  4. لوگان ولورین که نام اصلی اش جیمز هاولت است و با نام مستعار لوگان و سلاح ایکس نیز شناخته می شود، شخصیتی خیالی است که در کتاب های کمیک آمریکایی کمیک های مارول شناخته شده است. این شخصیت بیشتر در ارتباط با مردان ایکس ظاهر می شود. او جهش یافته ای است که دارای حواس حساس به حیوانات، توانایی های جسمی ارتقا یافته، توانایی احیا کننده قدرتمند شناخته شده به عنوان یک عامل بهبودی و سه چنگال جمع شده در هر دست است. ولورین به عنوان عضوی از مردان ایکس، پرواز آلفا و انتقام جویان به گونه های مختلفی به تصویر کشیده شده است.
×

Important Information

By using this website, you accept the use of cookies in accordance with our Privacy Policy.